Jouw Belgisch team

Wij geloven in

Persoonlijke aanpak met een Belgische touch

Elk bedrijf staat op een ander punt in zijn strategische ontwikkeling. Daarom vraagt elke samenwerking een persoonlijke aanpak met een Belgische touch, want dat geeft volgens ons nog steeds de beste resultaten voor jouw bedrijf!

 

Ons doel? Ervoor zorgen dat je ons niet meer nodig hebt

‘Als er een bom op ons kantoor valt, moet jij verder kunnen’, aldus het motto van onze zaakvoerder Eric Lippens. Wij staan je bij, maar bent ten alle tijden eigenaar van je eigen kanalen. Transparantie wordt hier dus ook hoog in het vaandel gedragen.

 

Sterke basis

Wij geloven dat de fundamentele zaken eerst op punt moeten staan. Denk maar aan een strategie, sterke website, enzovoort. Nadien schakelen we in een digitale versnelling.

Wij zijn…

Belgische
experten

Wij zijn rasechte
Belgen en gepassioneerde marketeers. De perfecte combo, toch?

ervaring
die jij niet meer moet opdoen

Ervaring kost tijd, geld en moeite. Maak het je gemakkelijk en profiteer van die van ons.

transparant

Als er een bom op ons kantoor valt, moet jij verder kunnen. Maar dat is niet het plan, wees gerust.

maar wij zijn ook plezant zenne.
Swipe ons naar rechts.

Jouw team van experten

Achter Vraaghetdebelg staat een gedreven team van experten dat telkens de beste oplossing biedt voor jouw strategische uitdaging.


Eric
Zaakvoerder

Eric@vraaghetdebelg.nl


Steven
Expert storyteller

Steven@vraaghetdebelg.nl


Julie
Online marketeer

Julie@vraaghetdebelg.nl


Emi
Content marketeer

Emi@vraaghetdebelg.nl


Marie
Online marketeer

Marie@vraaghetdebelg.nl


Aruna
Marketing assistent

Yoni@vraaghetdebelg.nl


Djelan
Content marketeer

Djelan@vraaghetdebelg.nl


Stéphane
Groei strateeg

Stephane@vraaghetdebelg.nl