Wie zijn wij?

Gekozen als jouw Belgisch team van experten

VraaghetdeBelg.nl

Hier geloven wij in

Persoonlijke aanpak met een Belgische touch

Elk bedrijf staat op een ander punt in zijn strategische ontwikkeling. Daarom vraagt elke samenwerking een persoonlijke aanpak met een Belgische touch, want dat geeft volgens ons nog steeds de beste resultaten voor jouw bedrijf!

 

Ons doel? Ervoor zorgen dat je ons niet meer nodig hebt

‘Als er een bom op ons kantoor valt, moet jij verder kunnen’, aldus het motto van onze zaakvoerder Eric Lippens. Wij staan je bij, maar bent ten alle tijden eigenaar van je eigen kanalen. Transparantie wordt hier dus ook hoog in het vaandel gedragen.

 

Sterke basis

Wij geloven dat de fundamentele zaken eerst op punt moeten staan. Denk maar aan een strategie, sterke website, enzovoort. Nadien schakelen we in een digitale versnelling.

De meest Nederlandse Belg

Oprichter Eric Lippens kan je als ‘Meest Nederlandse Belg’ het beste advies geven voor jouw website, strategie of communicatie.

Samen met het Vraaghetdebelg.nl-team focust hij altijd op de meest efficiënte zaken voor jouw business in België.

Ook drinken wij graag een Belgisch biertje om onze overwinningen te vieren!

Daarom kies je voor VraaghetdeBelg

Wij zijn…

Belgische
experten

Wij zijn rasechte
Belgen en
gepassioneerde marketeers. De
perfecte combo, toch?

ervaring
die jij niet meer moet opdoen
Ervaring kost tijd,
geld en moeite.
Maak het je gemakkelijk
en profiteer van
die van ons.

transparant

Als er een bom op ons kantoor valt,
moet jij verder
kunnen
. Maar dat
is niet het plan,
wees gerust.

maar wij zijn ook…

We zijn plezant, zenne.

Ontdek meer over ons

Waarom VraaghetdeBelg?
Kijk maar eens!


“Bedankt voor het
onderzoek.
Erg interessante
bevindingen

waar we zeker wat mee kunnen.”

 

Carin De Block

E-commerce Manager bij
WE Fashion


“De reflectie op onze
marketingstrategie en de scan
van onze webcontent
hebben bruikbare inzichten
opgeleverd voor onze
marktbewerking in België.”

 

Marion Steenbergen

Marketing Manager België bij 
Landal Greenparks


“Eric heeft in een interactieve
workshop treffende inzichten
en adviezen
gegeven,
waardoor we onze marketingaanpak
in België hebben kunnen verbeteren.”

 

 

Sander Geleenst

Marketing Manager bij
Buro Scanbrit

Jouw team van experten 

Achter Vraaghetdebelg staat een gedreven team van experten dat telkens de beste oplossing biedt voor jouw strategische uitdaging. Met hoogste kwaliteit. En steeds de focus op conversie.

Eric Lippens Vraaghetdebelg.nl


Eric
Zaakvoerder

Eric@vraaghetdebelg.nl
Steven Troch Vraaghetdebelg.nl


Steven
Expert storyteller

Steven@vraaghetdebelg.nl


Julie
Online marketeer

Julie@vraaghetdebelg.nl


Emi
Content marketeer

Emi@vraaghetdebelg.nl


Marie
Online marketeer

Marie@vraaghetdebelg.nl


Stéphane
Groei strateeg

Stephane@vraaghetdebelg.nl


Djelan
Content marketeer

Djelan@vraaghetdebelg.nl


Yoni
Online marketeer

Yoni@vraaghetdebelg.nl

Meer weten?

Stuur ons snel een berichtje!